Detaljne informacije o objektu sa fotografijama i tlocrtima dostupne su Premium korisnicima ili korisnicima koji imaju kupljen digitalni Hausbau magazin u kojem se nalazi ova kuća.

Vlasnici su željeli moderan, čist izgled, prelistali su mnogo kataloga te pronašli tlocrt i stil koji im je najviše odgovarao.
Budući da vlasnici oboje rade od kuće, sobe na katu prilagođene su uredima, a u prizemlju je nasuprot gostinjske kupaonice planirana soba za goste. Kuća je zamišljena moderno i otvoreno, s mnogo prozora i staklenih ploha koje povezuju dnevnu zonu s terasom i vrtom. Gostinjski dio osigurava privatnost, što im je važno jer često primaju obitelj i prijatelje.
Na katu ima dovoljno mjesta za spavaću sobu s garderobom, dvije jednako velike sobe koje trenutačno služe kao uredi, a u budućnosti mogu postati dječje. Velika kupaonica predviđena je i za saunu, a vlasnikova želja bio je walk-in tuš bez pregrade.
Sve je promišljeno od tlocrta do detalja interijera: lako perive pločice u ulazu, parket od punog drva, različiti koloristički koncepti. Zeleni kauč u dnevnoj sobi daje snažan akcent, a kamin i drvo stvaraju toplu atmosferu.